Titles you rated
Reborn RichRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0