Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0