Movies
Ratings
128
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
The GreyRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0