Movies
Ratings
413
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
BurntRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.0
Storm BoyRated ★ 4.0
Battle of JangsariRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5