Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0