Series
Ratings
32
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Miss the DragonRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
Tong: MemoriesRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Love Is SweetRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.5