Movies
Ratings
50
The HostRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0