Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
IronheartRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- The Misfit of Demon King Academy Season 2 Part 2Rated ★ 3.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.5
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
The Good Detective Season 2Rated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 2.5
The Good DetectiveRated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- 지지고 볶는 여행Rated ★ 3.0
Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 3.5