Movies
Ratings
373
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 4.0
1408Rated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0