Movies
Ratings
428
My PaparottiRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5