Movies
Ratings
51
Nowhere to HideRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
My WayRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 5.0