Titles you rated
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 3.0- Love Strikes!Rated ★ 4.0
My Pretend GirlfriendRated ★ 3.5
Tamako Love StoryRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.5
Closed NoteRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
PERSONA4 the Animation-the Factor of Hope-Rated ★ 4.0
Persona 3 the Movie: #2 Midsummer Knight's DreamRated ★ 4.0
Persona 3 the Movie: #1 Spring of BirthRated ★ 4.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 3.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 2.0
Saint Seiya: Legend of SanctuaryRated ★ 3.0
Tiger & Bunny - The Movie: The RisingRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 2.5