Movies
Ratings
381
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 2.5
The King of JokguRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
It FollowsRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5