Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Detective Academy QRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0