Movies
Ratings
84
FlippedRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0