Titles you rated
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 0.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
CelebrityRated ★ 1.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0