Titles you rated
MasterRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 1.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5