Movies
Ratings
606
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0