Titles you rated
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Asako I & IIRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0