Movies
Ratings
60
The AvengersRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0