Movies
Ratings
62
The SubstanceRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 1.5
BabylonRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
The Policeman's LineageRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0