Titles you rated
JumperRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
WantedRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0