Movies
Ratings
25
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0