Movies
Ratings
135
SinnersRated ★ 4.0
Desert of NamibiaRated ★ 2.0
When This Summer is OverRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.0- Boy in the PoolRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Love HurtsRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.5
HappyendRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
At the BenchRated ★ 3.5
Gloria!Rated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 2.5