Series
Ratings
22
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 2.5
Normal PeopleRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.0
The Thick of ItRated ★ 4.0
The Thick of ItRated ★ 4.0
The Thick of ItRated ★ 5.0
The Thick of It Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0