Titles you rated
CallRated ★ 3.5
BubbleRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5