Series
Ratings
310
Rust-Eater BiscoRated ★ 3.5
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Eden of the EastRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
ShikiRated ★ 4.0
Akudama DriveRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5