Movies
Ratings
226
No Time to DieRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Man on the MoonRated ★ 4.5
DuetsRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.0
Cold SoulsRated ★ 4.0- IroncladRated ★ 3.5
Win WinRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Jim & Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony CliftonRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0