Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Baby-Sitters ClubRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 1.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
- My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5