Movies
Ratings
100
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 2.0