Titles you rated
- おっさんずラブ SPRated ★ 2.0
Residential ComplexRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
The Flower in PrisonRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.0- Alien SamRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 4.0- Stand up!!Rated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 2.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0