Series
Ratings
26
School 2013Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0