Movies
Ratings
27
TwilightRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
The CrowRated ★ 4.0
PietaRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 1.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
MudRated ★ 3.0