Titles you rated
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Ordinary PersonRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0