Titles you rated
UpRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The NunRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.0