Movies
Ratings
125
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0