Movies
Ratings
331
Still AliceRated ★ 4.0
JudyRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
After the WeddingRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5