Movies
Ratings
399
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 1.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
ClickRated ★ 2.0