Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0