Movies
Ratings
312
American PsychoRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Metal LordsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0- VirusRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0