Movies
Ratings
544
If OnlyRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Jenny, JunoRated ★ 1.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0