Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
Ghost ShipRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
SawRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.0