Movies
Ratings
23
Scandal MakersRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
The MistRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0