Movies
Ratings
149
The Sixth SenseRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 1.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0
PunchRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0