Titles you rated
SplitRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0