Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 5.0