Movies
Ratings
637
Hidden FaceRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 2.5
New NormalRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5