Movies
Ratings
718
UprisingRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 2.5
WishRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0