Series
Ratings
140
Itaewon ClassRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The Superman AgeRated ★ 2.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0