Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.0
MantisRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0